EFOP 1.3.9-17.pályázat: Beszámoló sportmérkőzés látogatásról (Veszprém,kézilabda)

Beszámoló
2019. május 7-i Veszprém Aréna látogatásról
Ötven fő számára vásároltunk jegyet a bajnokság Telekom Veszprém és HE-DO B.Braun Gyöngyös kézilabda mérkőzésre. 16 órakor indult a lelkes csapatunkkal a busz az iskola elől. Volt néhány gyermek és felnőtt, aki most először látta a Veszprém Aréna impozáns épületét. A csapatok bemutatása után ismét örömmel jelentették be, hogy a Final Four négyes döntőjébe jutott kedvenc csapatunk. Hiányoltuk a csapatból Nagy Lászlót, Andreas Nilssont, aki a nézőtéren bukkant fel. A Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjére készülő Veszprém tempóját bő tíz percig bírta a Gyöngyös, 8–8-ig remekül tartotta magát a vendégcsapat. Ezt követően azonban sorozatban ötöt lőttek a hazaiak, a 25. percben pedig már tíz volt a különbség. Sok izgulni való nem volt, hiszen a szünet után is csak követte a Gyöngyös csapata a Veszprémet, bár egyre jobban játszottak, ötletesek voltak, és fontos gólokat lőttek. A Telekom Veszprém 38–32-re legyőzte hazai pályán a Gyöngyöst a férfi kézilabda NB Iben. A bakonyi együttes ezzel bebiztosította helyét a bajnoki döntőben, amelyben ellenfele ezúttal is a Mol-Pick Szeged lesz. A mérkőzést követően az Allegro Étteremben fogyasztottuk el finom vacsoránkat. Közben beszélgettünk most szerzett élményeinkről.
Gerce_139_Beszamolo_Veszprem_kezilabda_meccs_2019_05_07