EFOP 1.3.9-17 pályázat beszámolója: Kihívás napja 2018 -nagyrendezvény

Beszámoló
Kihívás napja
2018. június 4.

A Kihívás napján résztvevőinknek két próbát kellett teljesíteniük.
Gyalogtúrát a közeli Sitke községbe, és egy kerékpártúrát a Gérce – Vásárosmiske – Mesteri – Vásárosmiske – Sitke – Gérce útvonalon.
Sitkén a fitness park gépeivel tehették próbára ügyességüket és kitartásukat a vállalkozó szelleműek.
A gyalogtúra során egy nagy kört tettünk meg, az aszfaltozott úton közlekedtünk odaúton, majd visszafelé másik útvonalat választottunk, a kissitkei kápolnát és a volt gércei vasútállomást összekötő hegyi földutat.
Rövid szusszanás után kerékpárra ültünk, és a Gérce – Vásárosmiske – Mesteri – Vásárosmiske – Sitke – Gérce útvonalat tettük meg. A kerékpártúrára a pályázaton kapott kerékpárokat is üzembe helyeztük.
Visszatérve az iskolába pizzát hozattunk, és jégkrémet vettünk, azzal vendégeltük meg a résztvevőinket, aminek nagyon örültek.

Beszámoló Kihívás napja-2018.06.04.