EFOP 1.3.9-17 pályázat beszámolja: Kihívás napja -nagyrendezvény

Beszámoló Kihívás napja 2019.05.17.

Az idei Kihívás napján résztvevőinknek az iskola épületeiben és udvarán, a község sportpályáján, valami az óvoda új tornaszobájában kialakított pályákat, feladatokat kellett teljesíteniük. Bár az idő nem volt épp kegyes hozzánk ez senkit nem tántorított el a feladatok végrehajtásától. Mindenki szívesen vett részt a foglalkozásokon, melyek között szerepelt egy méta-pálya, akadálypálya kicsiknek és nagyoknak, kipróbálhatták a résztvevők magukat a dzsúdó szőnyegen, járhatták a táncot a zumbán és a hip- hop oktatásokon és szívesen teljesítették a tájfutás kissé vadregényesre sikerült pályáját is. Egy- egy pályát csoportokba állítva végeztek el felnőttek és gyerekek egyaránt. A métapályán az előzetes oktatást követően 2-2 csapat versenyzett egymással. Az akadálypálya teljesítésében az óvodások teljesítettek a legjobban, míg a dzsúdóban elsajátított önvédelmi technikák a nagyobbaknak tetszett leginkább. A táncokat 5 órán keresztül folyamatosan teljesítették felváltva a csoportok a nap folyamán. Mindenki nagyon elfáradt. A Kihívás nap zárásaként a helyben készített dürümöt mindenki szívesen fogyasztotta el.

Gerce_139_Beszamolo_Kihivas_napja_2019_05_17