Erzsébet napközis tábor

ET_logo_szines

Június 19-23-ig napközis tábort szervezünk az  Erzsébet a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítvány pályázati támogatásával.

A program minden nap 8-16-ig tart, a felsőtagozatos iskolába kell jönni.

Hétfőn és pénteken helyben maradunk, a többi napon kirándulni megyünk. Az étkeztetésről (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna), belépőjegyekről gondoskodunk.

Hétfőn délelőtt csoportfoglalkozásban elsősegélynyújtással kapcsolatos előadás lesz (mentős Kovács Laci bácsi-polgármester vezetésével), a többiek irányított foglalkozáson (kézműveskedés, sport, társasjáték) vesznek részt. Délután gyalogtúrázunk Sitkére, ott számháborúzunk.

Kedden az ajkai Nomádiai Parkba, majd a Cuha-völgyében kirándulunk (gumicsizmát vagy váltócipőt és zoknit tanácsos hozni).

Szerdán egész napos kirándulást teszünk a Szajki-tavakhoz, a kalandparkba látogatunk, csónakázunk, vízibiciklizünk, fürdünk.

Csütörtökön az alsósok a büki játszóházba, a felsősök a celldömölki Vulkán-fürdőbe mennek.

Pénteken délelőtt sport-és kézműves foglalkozás, délután íjászat lesz.

A programokat az időjárás függvényében felcserélhetjük.

A részvételei költséget (tanulónként 500Ft/fő) befizettük. Zsebpénzt a kirándulásokra csak annyit hozzatok, amit esetleg édességre költötök.

programterv