Tankönyvrendelés a 2016/17. tanévre

Tájékoztatjuk Önöket, 2016. április 15-től elérhetővé válik a KELLO által működtetett „Szülői felület”, melynek segítségével szeretnék a tankönyvrendeleléssel kapcsolatos szülőkre háruló feladatokat megkönnyíteni.

 

A szuloifelulet.kello.hu weboldalon az alábbi funkciók lesznek elérhetőek:

 

A szülő megtekintheti és jóváhagyását, illetve módosítási kéréseit jelezheti a Tankönyvfelelős részére:

 

  • gyermeke(i) tankönyvrendelésével,
  • gyermeke(i) iskola által nyilvántartott személyes adataival (ez a funkció adatvédelmi okokból regisztrációhoz kötött) kapcsolatban.

 

A fizetős státuszú gyermekek szülei részére az eddigi csekkes fizetési mód mellett, lehetőséget biztosítanak elektronikus számla igénylésére és más fizetési módok választására (utalás, bankkártyás fizetés).

 

A szülői felületen a szülő által jelzett módosítási igényekről az iskola értesítést kap. A módosítási kérések elfogadása, végrehajtása – a szülő módosítási szándéka – mindaddig nem jelent tényleges adatváltozást, amíg a jogosult tankönyvfelelős azt át nem vezeti.