Étkezéssel kapcsolatos tájékoztató

2015. december 1-től a konyhai személyzet változik. Az új dolgozó munkájának megkönnyítése érdekében az étkezéssel kapcsolatos szabályokra szeretném felhívni a figyelmet.

Az étkezésről naponta kell jelentést tenni az étkezést szállító vállalkozásnak.

Betegség, egyéb ok miatt hiányzó gyermekekről a hiányzást megelőző nap 9 óráig kell bejelentést tenni az élelmezéssel foglalkozó dolgozónak: Lakos Viola 476-034. Ez azt jelenti, hogy a betegségből visszaérkező tanuló csak akkor tud étkezni, ha előző nap a szülő a konyhán jelenti. Ellenkező esetben a betegségből visszatérő gyermek étkezéséről a szülőnek kell gondoskodnia.

Hirtelen megbetegedés esetén nincs mód az ebéd lemondására. Ilyenkor a szülő éthordóban vigye haza beteg gyermekének az ételt.

  1. november 27.

Németh Ildikó

intézményvezető