Vas-és papírhulladék gyűjtése

Április 22-én, szerdán délután vas-és papírtgyűjtést szervezünk.
A vásárosmiskei tanulók és a 8. osztályosok Vásárosmiskén gyűjtenek Gyarmatiné Husz Annamária vezetésével. Munkájukat Ódor Ferenc szülő kanalas géppel és a Méh-telep autója segíti. Az összegyűjtött vasat a teherautó azonnal Sárvárra szállítja, így tárolásról nem kell gondoskodni.
A gércei gyerekek 3. osztálytól 7. osztályig Gércén gyűjtenek pedagógusok felügyeletével. Kosztolánczi Zoltán és Bagoly Imre traktorokkal rakják a Méh-telep autójára az összegyűjtött vashulladékot, amelyet az autó szintén egyszerre Sárvárra visz.
Papírtgyűjtésnél  a gameszos autó segédkezik.
Papírt még május közepéig (05.20-ig ) lehet a szülőkkel hozatni,  addig az  alsó tagozatban az iskolai fészerben, a felső tagozatban a technika szertárban tároljuk az összegyűlt papírt.