Kilátóavató

Április 22-én /szerdán/ az első tanítási óra után a káldi kilátó avatójára megyünk különjárati autóbusszal a Föld napja rendezvény keretében. A hidegkúti vendégháztól gyalog – kb. 2 km – közelítjük meg a kilátót. A műsor és az avatás után visszagyalogolunk a vendégházhoz, ahol egytálételes ebédet kapunk.

A gyermekek kényelmes ruhában és cipőben jöjjenek, ételt és italt a délelőttre és a délutánra is hozzanak magukkal, mivel napközis ellátás nem lesz ezen a napon.

A  visszaérkezés autóbusszal 13 órakor várható, mely után a gyermekek nem mennek haza, mivel délutáni foglalkozás keretében hulladékgyűjtést szervezünk Gércén és Vásárosmiskén is. A 8. osztályosok és a vásárosmiskei tanulók mennek át Vásárosmiskére a 13.48-as busszal, ők itt gyűjtik a hulladékot. A program várható befejezése: 18 óra.