Igényfelmérés a gyermekek felügyeletével kapcsolatban

Tisztelt Szülők!
Az iskola felmérést végez az ügyben, hogy a tanulók közül hány főnek nem tudják a szülők biztosítani a napközbeni – 8-17 óra közötti – felügyeletet, és emiatt kérik ennek intézményi megszervezését. Kérem, hogy csak azon szülők kérjék a felügyeletet, akiknek a munkája nélkülözhetetlen a járvánnyal kapcsolatos feladatok, valamint az egyéb közfeladatok és a közellátás biztosításához. Felhívom a szülők figyelmét, hogy kiscsoportos felügyelet esetében is magasabb a fertőzésveszély, mint ha otthon lenne a gyermek.

A visszajelzést (legkésőbb márc. 16. 10:00-ig) az osztályfőnöknek legyenek szívesek eljuttatni vagy e-mail címünkre: gerce.altalanos.iskola@gmail.com

Köszönjük együttműködésüket!
Baráthné Kámán Alexandra
intézményvezető-helyettes