EFOP pályázat márciusi programjai

Márciusban a pályázatban foglalt ütemterv alapján folytattuk a programok megvalósítását.

Rendszeres feladataink értelmében a szakköri foglalkozásokat heti/kétheti/havi rendszerességgel  megtartottuk.

A legtöbb eszköz kiszállítása megtörtént. Az iskola informatikai eszközökkel, sportszerekkel, iskolabútorral gazdagodott.

A sportszerek között pingpongasztal, dobbantó, zsámolyok, trambulin, tollasállvány, kültéri kosárpalánk, kerékpárok szerepelnek.

Az alsósok nagy örömére két interaktív táblát is sikerült vásárolni, de kaptunk tanulói tableteket, kültéri-beltéri hangosítást, videókamerát, digitális fényképezőgépet.

Egy osztály  új berendezéssel gazdagodott, új padok, székek, tanári asztal kerül a tanterembe, az alsó tagozat három osztályába új kerámiatáblákat is fel tudunk szerelni.