Úszásoktatás a 4. és 6. osztályosok számára

2014. október 1-től 9 alkalommal úszásoktatást szervezünk a 4. és 6. osztályos tanulóknak testnevelés órák keretében. Az úszásoktatás a gyermekek számára ingyenes és kötelező.
Szerdánként 11.30-kor különjárati autóbusszal indulunk. A 4. osztályosok Gőczéné Pankaczi Henriette, a 6. osztályosok pedig Erős János vezetésével gyülekeznek.
A foglalkozásokat  Erős János tanárúr fogja tartani a sárvári uszodában. Az úszáshoz úszóruhát, papucsot, úszósapkát/ezek használata kötelező/ és törölközőt kell hozni. Több enni és innivalót hozhatnak magukkal a gyermekek, mert 14 órakor érünk vissza az iskolába. Az étkezők az ebédlőben ekkor fogyasztják el az ebédjüket. A délutáni foglalkozásokat megtartjuk/napközi, tanulószoba/.